Informace o nás Vstup pro členy nová registrace tipy a nápověda
- Homepage
- Novinky
- Proč s námi
- TOP bannery
- Časté dotazy
- Staňte se členem
- Vstup pro členy
- Kontakt

Často kladené otázky

 

Rád bych spustil větší kampaň a nemám dostatek kreditů.

Můžeme vám prodat libovolné množství kreditů za bezkonkurenční cenu. Napište nám na inzerce@imprese.cz vaši prřestavu o velikosti kampaňe a my vám uděláme zajímavou cenu.

Co je to imprese?

Imprese, angl. impression, znamená vjem. V našem případě vjem neboli shlédnutí banneru. Pokud na stránce zobrazíte jeden banner, dojde k jedné impresi; pokud máte na stránce dva bannery, dojde ke dvěma impresím. A proč používáme tento termín a ne třeba české shlédnutí? Protože jde o zaběhnutý terminus technicus reklamního průmyslu na Internetu.

Můžete mi říct jak mám zadat kód Rich Banneru?

Napíšete si normální DHTML kód. Pokud obsahuje JavaScriptové funkce uzavřete je do tagu a zbyly html kód do tagu . Tyto oblasti se nesmí překřívat. Pokud Váš kód obsahuje odkaz na web, nezapomeňte ho otvírat v novém okně; jinak se může otevřít v IFRAMU, což asi nechcete. Shockwave a jemu podobné věci se chovají jako bežné HTML, tzn. uvedete je v sekci HTML. Aby to bylo trochu víc jasné uvedu příklad:
<javascript>
function opravdu () {
if (confirm("Jste si jisti?")) window.location="http://lt.cz/bar.html";
}
</javascript>
<html>
<table width="468" border="0" align="center"><tr<td> <form action="http://foo.bar.cz/" target="_new" lang="cs"> name="doporucil" value="4"><fontsize="2" face="sans-serif"> Chcete obrazky zdarma?<input type="submit" name="submit" value="Ano" onClick="opravdu();"> <input type="button" value="Ne  " onClick="return false;"></font></form></td></tr></table>
</html>

Při jeho zadání a jakékoliv změně kódu musíte vyčkat na schválení administrátora, který kód prohlídne a zkontroluje proti nekalým praktikám (automatické redirecty a automatické otvírání oken apod.)
TOP partners

Adult.CZ
Porno DVD, videokazety, CD...
ale hlavně obrázkové ukázky zdarma!

Tonight.CZ
Katalog erotických služeb...
včetně fotografií holek a Vašich komentářů

Marteen.cz
Erotické povídky pro tebe...

Zapomněli jste Vaše heslo?
Zašleme Vám jej znovu na:

Zadejte váš e-mail nebo login.

  (c) sexy.imprese.cz