Informace o nás Vstup pro členy nová registrace tipy a nápověda
- Homepage
- Novinky
- Proč s námi
- TOP bannery
- Časté dotazy
- Staňte se členem
- Vstup pro členy
- Kontakt

Proč s námi

 
  • Zobrazujeme skutečně POUZE VAŠI REKLAMU - u konkurenčních systémů bude VŽDY vedle Vašeho proužku obrázek nebo text-link navíc, který vede na stránky systému, nikoliv na Vaše

  • LIBOVOLNÉ MNOŽSTVÍ RŮZNÝCH BANNERŮ pro jednoho uživatele, to znamená správu všech Vašich bannerů na všech Vašich stránkách POD JEDINÝM HESLEM plus navíc libovolná možnost převodu kreditů mezi různými bannery.

  • Možnost cílení reklamy. Náš systém má propracovaný systém reklamy - můžete si určit, v kterých kategoriích se má Váš banner zobrazovat a které kategorie a servery se naopak u Vás namají zobrazovat!!!

  • Vaše bannery ukládáme na náš server. Tento server je přímo na páteři a je speciálně optimalizován pro přenos obrázků. U RichBannerů, které jsou uloženy na vaších serverech pravidelně kontrolujeme dostupnost Vašich bannerů. Pokud je Váš banner delší dobu nedostupný, vypneme jeho spotřebu a Vás o tom vyrozumíme. Nestrhávají se Vám tak kredity, když je Vaše síť nedostupná!!!

  • Administovaný systém - Kontrolujem, kde se Vaše bannery zobrazují a zda se někdo nesnaží podvádět. Díky tomu dosahujeme vysokého click-rate.< K dispozici máte mnoho přehledných statistik a grafů. Každý den můžete dostávat souhrn statistik e-mailem. Máte přehled na kterých stránkách se Váš banner zobrazoval a kolik lidí na něj kliklo. Náš výměnný systém má k dispozici výkonný počítač a je optimalizován na velkou rychlost.

  • S námi se nemusíte omezovat při návrhu stránky. S námi můžete používat různé formáty: plný banner (468x60), dlaždici (125x125), ikonu (88x31), mrakodrap (120x600), čtverec (250x250) nebo wide banner (745x100). Můžete ale nemusíte. Dáváme vám svobodu v rozhodování.

  • Kromě běžných obrázkových bannerů o rozměrech 468x60 PODPORUJEME I RICH BANNERY.
    Jedná se v podstatě o libovolný HTML kód (tedy i Java, JavaScript, Flash apod.) - výhodou je značná variabilita a hlavně rychlost načtení na klientské stránce. Namísto obyčejného banneru můžete tedy zobrazit buňku tabulky, která obsahuje například klikací mapu, flash-animaci, formulář pro hledání na Vašem serveru atd. - možností je nekonečno...

TOP partners

Adult.CZ
Porno DVD, videokazety, CD...
ale hlavně obrázkové ukázky zdarma!

Tonight.CZ
Katalog erotických služeb...
včetně fotografií holek a Vašich komentářů

Marteen.cz
Erotické povídky pro tebe...

Zapomněli jste Vaše heslo?
Zašleme Vám jej znovu na:

Zadejte váš e-mail nebo login.

  (c) sexy.imprese.cz